
Палірозрядна колонка для дизельного палива Bigga DELTA DC-65 у металевому ящику, 12/24 В, 45/65
- В наявності
24 560 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
DELTA DC-65 — Мінізаправляння 12/24 В, 45/65 л/хв. Виготовлений у металевому ящику з дверцятами.
Мініколодка для дизельного палива з витратоміром у металевій шафі, що закривається, має міцну структуру, спроєктовану для різного застосування: настінне кріплення, кріплення безпосередньо на резервуар, на циліндричних контейнерах. Ця заправка є найбільш просунутим рішенням для заправлення транспорту в місцях, де немає живлення 220 вольтів. Не вимагає обов'язкової сертифікації. Насос укомплектований фільтром грубого очищення, вбудований обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Ця модель може бути укомплектована фільтром тонкого очищення, всмоктувальним рукавом, п'єдесталом.
Характеристики:
| Живлення: | 12 В і 24 В |
| Робочий струм за 12 В: | 8А-11А |
| Робочий струм за 24 В: | 17А-25А |
| Продуктивність 12 В: | 45 л/хв |
| Продуктивність 24 В: | 65 л/хв |
| Цикл безперервної роботи 12 В: | S1 тривалий |
| Цикл безперервної роботи 24 В: | 15 хвилин |
| Захист від перегрівання: | да |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс. 12В: | 1,5 бар |
| Тиск на виході макс. 24В: | 1,8 Бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 4 (3333) |
| Кількість цифр, які не скидаються: | 8 (88888888) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1' BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 30 кг |
| Вага брутто: | 32 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
У комплекті:
- металева шафа з дверцятами, у яку вмонтований насос і лічильник
- LED подсветка
- Газліфт на дверцятах
- ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном BIGGA BP-DC65
- електрошнур із вилкою
- електричний вимикач (в корпусі насоса)
- механічний витратний вимір BGM-120
- паливний роздавальний шланг — 4 м (на замовлення 6-15 м)
- автоматичний паливороздатковий кран із відсікачем BA-60
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bigga |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 24 560 ₴









