
Міні АЗС для дизельного палива Bigga Beta DC60-24 з витратоміром, 24 вольти, 63 л/хв П
- В наявності
15 320 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Основні переваги:
· Мінімальна вартість;
· Виробник Bigga (Україна);
· Демпфери та захист на кабелях неабияк продовжать їх термін експлуатації
· Витрата дасть чітку інформацію для контролю роботи станції
· Наявність клапана By-Pass захищає колонку від зламання
· Вбудований фільтр грубого очищення
Найкраще рішення для заправляння техніки та обліку палива, в умовах, де немає живлення 220 В. Ця модель ідеально підходить для обліку та заправляння дизельним паливом будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів і моторних човнів, також можна використовувати як паливороздаткове обладнання для бензовоза. Насос має вбудований обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за увімкненого насоса та закритого роздавального крана. А лічильник обліку палива дасть необхідну інформацію про роботу колонки й захистить власника від втрат і не оптимальної витрати коштів. Заправка кріпиться до спеціальної металевої панелі, що дає змогу встановити її на стіну або наземний резервуар. Колонка зроблена в Україні, компанією Bigga, за умови дотримання всіх необхідних норм. У процесі розроблення та створення Beta DC60-24 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах.
Характеристики:
| Живлення: | 24 вольти |
| Продуктивність: | 63 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хвилин |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 1,4 Бар |
| Висота сухого всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 4 (9999) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 8 (88888888) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1''х1''BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 10,5 кг |
| Вага брутто: | 11,5 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
- Ціна: 15 320 ₴









