
Мобільна перекачувальна станція для дизельного палива з витратою WALL TECH 40, 12 В, 40 л/хв
- В наявності
19 065 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Мобільна колонка для заправлення та обліку дизельного палива WALL TECH 40, 12 вольтів, 40 літрів на хвилину
Здійснюємо якісне встановлення під ключ
Найкраще рішення для заправляння техніки та обліку палива, в умовах, де немає живлення 220 В. Ця модель ідеально підходить для обліку та заправлення дизельним паливом будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів і моторних човнів, також можна використовувати як паливороздаткове обладнання для бензовоза. Насос має вбудований обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за увімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Характеристики:
| Живлення: | 12В |
| Робочий струм: | 21 А |
| Продуктивність: | 40 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 1,3 Бар |
| Висота сухого всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 3 (333) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 6 (666666) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | ¾'х1'BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 10,5 кг |
| Вага брутто: | 11,5 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур із клемами — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• запобіжник 30 А
• механічний витратомір Tech Flow 3C
• паливний роздавальний шланг — 4 м (На замовлення 6-10 м)
• механічний паливороздатковий кран без відсікача
• фільтр грубого очищення під всмоктувальний рукав 25 мм (1')
• металева панель, на яку закріплений лічильник і насос
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
- Ціна: 19 065 ₴

