
Мінізаправний модуль для дт на п'єдесталі AF 3000 80 л/хв
- В наявності
37 540 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Високопродуктивна мініаз для дозаправляння техніки та перекачування дизельного палива, на п'єдесталі, 220 вольтів, 80 л/хв.
Палірозрядна колонка з лічильником VISION 80 призначена для заправлення сільськогосподарського, дорожнього, будівельного транспорту та техніки дизельним паливом. Ця заправка дуже проста в експлуатації. Самовсмоктувальний лопатевий насос має вбудований фільтр грубого очищення та перепускний клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздаваного крана.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 3,9 А |
| Потужність: | 0,75 кВт |
| Захист від перегрівання: | да |
| Продуктивність: | 80 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2,5 Бар |
| Висота сухого всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 4 (4444) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 7 (7777777) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1' х 1' BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 27 кг |
| Вага брутто: | 28,5 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• механічний витратомір Tech Flow 4
• паливний роздавальний шланг — 4 м (На замовлення 6-15 м)
• Автоматичний паливороздатковий кран із відсікачем MX-90
• Посадка під автоматичний пістолет
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуєм всмоктувальним рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від місткості),
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
- Ціна: 37 540 ₴


