
Мінізаправка для дизпалива ARMADILLO 80 в металевому ящику, 220 В, 80 л/хв
- В наявності
33 125 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Міні колонка 220 В, ARMADILLO 80 — стаціонарний заправний вузол, для перекачування дизпалива. Виготовлений у металевому корпусі з дверцятами
Мініколодка для дизельного палива з витратоміром у металевій шафі, що закривається, має міцну структуру, спроєктовану для різного застосування: настінне кріплення, кріплення безпосередньо на резервуар, на циліндричних контейнерах. Ця заправка є найбільш просунутим рішенням для заправляння транспорту в місцях, де є можливість під'єднання до мережі 220 вольтів. Не вимагає обов'язкової сертифікації. Насос має вбудований фільтр грубого очищення й обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Ця модель може бути укомплектована фільтром тонкого очищення.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 3,9А |
| Потужність: | 0,75 кВт |
| Захист від перегрівання: | да |
| Продуктивність: | 80 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2 бари |
| Висота сухого всмоктування: | 3 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 3 (333) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 6 (666666) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1'BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 36 кг |
| Вага брутто: | 38 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• металева шафа з дверцятами, у яку вмонтований насос і лічильник
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• механічний витратомір BGM-120
• паливний роздавальний шланг — 4 м (На замовлення 6-15 м)
• Автоматичний паливороздатковий кран із відсікачем MX-90
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
- Ціна: 33 125 ₴




