
Насос для дизтоплива БЕНЗА Н220-60
- В наявності
6 249 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Якщо вам необхідно перекачати дизельне паливо з бака, ємності або резервуара, то найбільш оптимальним рішенням для цього є насос Бенза Н220-60. Ця модель працює від мережі 220 В і представлена??? лоспастовим електронасосом із продуктивністю до 60 л/хв. Насос обладнаний вбудованим фільтром грубого очищення та перепускним клапаном, що виконує обведення палива на випадок закриття роздавального крана за ввімкненого мотора. Насос може бути укомплектований рукавами будь-якої довжини, що дає змогу використовувати його для найрізноманітніших цілей, зокрема й для підіймання палива з глибини. Висота «сухого» всмоктування моделі Бенза Н220-60 досягає 3 метрів. Мотор має захист від перегрівання та вологи та може безперервно працювати до 30 хвилин, водночас зберігаючи свої робочі характеристики. Насос може експлуатуватися за температур не нижчих від -20 і не вище ніж +50 градусів. Модель перекачувального насоса ДП розвиває тиск на виході до 2 барів, а рівень шуму під час роботи не перевищує 80 дБ. Насос працює з дизельним паливом і не може бути використаний для перекачування газу, алкоголю, води, гасу або бензину. Насос комплектується електричним вимикачем і 2-метровим електрошнуром. Вага насоса становить 8,9 кг.
| Тип рідини | дизель |
|---|---|
| Продуктивність | 60 л/хв |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тиск на виході | 2 бари |
| Ток | 2,5 A |
| Висота «сухого» всмоктування | 3 м |
| Перепускной клапан | Да |
| Шнур живлення | 2 м |
| Впускний/випускний отвір | 1' x 1' |
| Макс. час безперервної роботи | 30 хв |
| Ступінь вологозахищеності | IP44 |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Робоча температура | -20/+50 °С |
| Заборонені рідини | Бензин, гас, вода |
| Вага | 8,9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Бенза |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 6 249 ₴
