
Пістолет із лічильником для олії
- В наявності
7 484 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Олівороздатковий пістолет із вбудованим електронним лічильником призначений для видавання та обліку моторних, трансмісійних гідравлічних олив. Носик складається з гнучкого шланга та наконечника-клапана, який автоматично закривається, якщо немає подавання оливи через кран. Це запобіжить розлив залишкової олії в носику.
Простий, надійний, точний лічильник має механізм з овальними шестернями та високу точність обліку. span>
Має два типи загального показника:
- фіксація поточної заправки (занурюється)
- системний загальний енергонезалежний показник, що показує загальну протоку і час експлуатації. (не обнулюється)
Дає змогу видавати оливу прямо в бак/тару, минаючи мірні ємності.
Характеристики:
- Максимальний робочий тиск: 70 барів
- швидкість потоку: 1 до 30 л/хв
- Похибка: ±0.50%
- Різь на вході: 1/2” BST мама
Не для комерційного використання.
РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ: олива з в'язкістю до SAE 140, дизель, керосин
НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ: рідини на водяній основі, бензин та ін.
Компанія Петролайн пропонує тільки надійні та перевірені щоденною експлуатацією продукти.
| Тип рідини | олія |
|---|---|
| Тип пістолета | механічний |
| Пропускна здатність | 1-30 л/хв |
| Тип лічильника | електронний |
| Похибка лічильника | до 0,5 % |
| Тип механізму лічильника | овальні шестерні |
| Товщина носика пістолета | 12 мм |
| Максимальний робочий тиск | 70 барів |
| Поворотна муфта | Да |
| Кількість обнурюваних розрядів | 5 |
| Кількість розрядів, що не обнуруються | 7 |
| Впускний/випускний отвір | 1/2" |
| Робоча температура | -15/+50 °C |
| Заборонені рідини | бензин, вода, антифриз |
| Матеріал | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Groz |
| Країна виробник | Індія |
- Ціна: 7 484 ₴
