
Механічний лічильник обліку бензину K33 (Piusi) 20-120 л/хв
- В наявності
8 500 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
К33 ATEX — механічний витратомір обліку бензину, з пропускною здатністю від 20 до 120 л/хв. Похибка лічильника +/-1%.
Характеристика:
| Одиниця виміру: | літр |
| Пропускна здатність: | 20-120 л/хв |
| Тип: | плавальний диск |
| Цифр на періодичному скринькому лічильнику: | 3 |
| Цифр на накопичувальному нековзному лічильнику: | 6 |
| Максимальний робочий тиск: | 3,5 бар |
| Похибка: | до 1% |
| Максимальна в'язкість рідини: | 50 cps* |
| Нарізні з'єднання: | док1 (25 мм) |
| Робоча температура (мінімальна) | -20 ºC |
| Робоча температура (максимальна) | +50 ºC |
| Матеріал корпусу: | вогнетривкий |
| Вага: | 0,6 кг |
| Габаритні розміри: | 180x180x170 мм |
| Гарантія: | 1 рік |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
- Ціна: 8 500 ₴
