
GPS-трекер Bitrek 910
- В наявності
4 100 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BI 910 TREK призначений для GPS-моніторингу та контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою під'єднання додаткових датчиків.
BI 910 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збирання даних від додаткового обладнання та датчиків і передає всю інформацію на сервер за допомогою GPRS.
Можливості:
- Пристрій забезпечує якісний трекінг, контроль роботи запалювання, датчиків рівня палива та інших периферійних пристроїв.
- Має можливість прямого під'єднання до CAN-шина транспортного засобу за протоколом FMS.
- Можливість встановлення двох SIM-карток для зниження витрат на міжнародному роумінгу та підвищення надійності передавання даних.
- Вбудований акумулятор дає змогу пристрою працювати до 12 годин, якщо немає зовнішнього живлення.
- У разі втрати мобільного зв'язку записує і зберігає 65 000 записів (кілька тижнів) і автоматично передає накопичені дані на сервер через GPRS після відновлення зв'язку.
- Завдяки компактним розмірам і наявності захищеного входу живлення, може використовуватися в умовах підвищеної небезпеки, а також за наявності загроз купальника.
- Корпус виготовлений із високотемпературного матеріалу посиленого скловолокном (IP65).
- Пристрій обладнаний герметичним роз'ємом індустріального застосування з найвищим ступенем захисту IP68.
- Можливість під'єднання додаткового обладнання (датчиків) через ланцюг захисту.
- Підтримка FOTA (firmware-over-the-air) — можливість віддаленої зміни параметрів і прошивання обладнання.
- Має відкритий протокол передавання даних і сумісність з усім популярним ПЗ.
Характеристики:
| Стандарт передавання даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS для настроювання, голосовий зв'язок |
| Клас GPRS | 10 |
| GPS і GSM антени | Зовнішні |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС/GALILEO/BEIDOU |
| Цифрові інтерфейси | RS 485 – 1 шт., 1Wire – 1 шт., CAN (FMS) – 1 шт. |
| Акселерометр | + |
| Захищений вхід живлення | + |
| SIM-картки | 2 |
| Цифрові входи | 6 |
| Цифрові виходи | 2 |
| Аналогові входи | 2 |
| Діапазон напруги цифрових входів | від 0 В до 40 В |
| Напруга живлення | 12/24В |
| Стандартний споживаний струм (12 В) | 60 мА |
| Максимальний споживаний струм (12 В) | 350 мА |
| Обсяг енергонезалежної пам'яті | 2МБ (65 000 записів) |
| Внутрішній акумулятор | 1000 мА |
| Робоча температура | от -30 °С до +80 °С |
| Габарити | 125 х 95 х 29 мм |
| Маса | 200 г. |
| Клас захисту корпусу | IP65 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bitrek |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | GPS-трекер |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Висота | 29 мм |
- Ціна: 4 100 ₴
