
GPS-трекер Bitrek 520
- В наявності
1 600 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BI 520 TREK призначений для GPS-моніторингу та контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою під'єднання додаткових датчиків.
BI 520 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збирання даних від додаткового обладнання та датчиків і передає всю інформацію на сервер через GPRS-канал.
Можливості:
- Можливість синхронізації конфігурації та прошивок через хмарний сервіс.
- Захист ланцюгів живлення на рівні преміуммоделей.
- Антиджаммінг — детектор глушіння GSM-сигналу.
- MicroSIM.
- 2 аналогових входи, 3 дискретні входи
- 2 цифрових виходи
- 1-Wire.
- Бюджетний пристрій забезпечує якісний трекінг і контроль роботи запалювання.
- Те, що немає внутрішнього акумулятора, компенсується доступною ціною.
- У разі втрати мобільного зв'язку записуєті зберігає 50 000 записів, й автоматично передає накопичені дані на сервер через GPRS після відновлення зв'язку.
- Підтримка FOTA (firmware-over-the-air) — можливість віддаленої зміни налаштувань і прошивання обладнання.
- Має відкритий протокол передавання даних і сумісність з усім популярним ПЗ.
Характеристики:
| Діапазон напружень дискретних виходів | Від 0 В до 40 В |
| Тип живлення | Постійне |
| Стандарт передавання даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS |
| Клас GPRS | 10 |
| GPS і GSM антени | Внутрішні |
| Тип навігаційної системи | GPS або Glonass/GPS, LBS |
| Цифрові інтерфейси | 1-Wire |
| Акселерометр | + |
| Максимальний струм дискретних виходів | 0,5 А |
| SIM-картки | 1 |
| Тип дискретних виходів | Відкритий колектор |
| Кількість дискретних входів з активним «0» | 1 |
| Кількість дискретних входів з активною «1» | 2 |
| Аналогові входи | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Напруга живлення | Від 6 В до 36 В |
| Діапазон напруги аналогових входів | Від 0 В до 27 В |
| Стандартний споживаний струм (12 В) | 40 мА |
| Обсяг енергонезалежної пам'яті | 2 МБ (або 50 000 записів) |
| Робоча температура | Від -30 °C до +80 °C |
| Габарити | 96х60х14 мм |
| Маса | 65 гр |
| Клас захисту корпусу | IP 54 |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS UL94 V0 |
| Відносна вологість навколишнього повітря | (80±15)% |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bitrek |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | GPS-трекер |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 96 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 14 мм |
- Ціна: 1 600 ₴
