
Мобільний паливозаправний модуль із витратоміром WALL TECH 85, 24 В, 80 л/хв
- В наявності
33 239 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
WALL TECH 85 — потужна паливороздаткова колонка для заправлення та обліку дизельного палива. Насос для палива 24 В, 85 літрів за хвилину.
Найкраще рішення для заправляння техніки та обліку палива, в умовах, де немає живлення 220 В. Завдяки потужній помпі насос може подавати паливо на висоту понад 10 метрів, з мінімальною втратою продуктивності. Ця модель ідеально підходить для обліку та заправляння дизельним паливом, можна використовувати як паливороздаткове обладнання для бензовоза. Насос має вбудований обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за увімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Ця модель може бути укомплектована фільтром тонкого очищення.
Характеристики:
| Живлення: | 24В |
| Робочий струм: | 18 А |
| Продуктивність: | 85 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2 бари |
| Висота сухого всмоктування: | 3 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 3 (333) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 6 (666666) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1'BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 15 кг |
| Вага брутто: | 16 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур із клемами — 4 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• запобіжник 40 А
• механічний витратомір Tech Flow 3
• паливний роздавальний шланг — 4 м (На замовлення 6-15 м)
• механічний паливороздатковий кран без відсікача (На замовлення Автоматичний пістолет із відсікачем)
• металева панель, на яку закріплений лічильник і насос
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавами будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
- Ціна: 33 239 ₴
