
Заправна станція палива з витратоміром WALL TECH 85, 12 В, 85 л/хв
- В наявності
33 239 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
WALL TECH 85 потужна паливороздаткова колонка для заправлення та обліку дизельного палива, 12 вольтів, 85 літрів на хвилину.
Здійснюємо якісне встановлення під ключ
Найкраще рішення для заправляння техніки та обліку палива, в умовах, де немає живлення 220 В. Завдяки потужній помпі насос може подавати паливо на висоту понад 10 метрів, з мінімальною втратою продуктивності. Ця модель ідеально підходить для обліку та заправляння дизельним паливом будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів і моторних човнів, також можна використовувати як паливороздаткове обладнання для бензовоза. Насос має вбудований обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за увімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Ця модель може бути укомплектована фільтром тонкого очищення.
Характеристики:
| Живлення: | 12В |
| Робочий струм: | 33 А |
| Продуктивність: | 85 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2 бари |
| Висота сухого всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 3 (333) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 6 (666666) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1'BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 15 кг |
| Вага брутто: | 16 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур із клемами — 4 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• запобіжник 40 А
• механічний витратомір Tech Flow 3
• паливний роздавальний шланг — 4 м (На замовлення 6-15 м)
• механічний паливороздатковий кран без відсікача (На замовлення Автоматичний пістолет із відсікачем)
• металева панель, на яку закріплений лічильник і насос
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавами будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
- Ціна: 33 239 ₴

