
Мобільна АЗС для дизельного палива з витратою Bigga Gamma DC80-12 12 вольтів, 80 л/хв
- В наявності
20 948 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Основні переваги:
- Мінімальна вартість;
- Виробник Bigga (Україна);
- Вбудований термозахист;
- Демпфери та захист на кабелях неабияк продовжать їх термін експлуатації;
- Витрата дасть чітку інформацію для контролю роботи станції;
- Наявність клапана By-Pass захищає колонку від зламання;
- Вбудований фільтр грубого очищення;
Найкраще рішення для заправляння техніки та обліку палива, в умовах, де немає живлення 220 В. Ця модель ідеально підходить для обліку та заправлення дизельним паливом будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів і моторних човнів також можна використовувати як паливороздаткове обладнання для бензовоза Насос має вбудований обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за увімкненого насоса та закритого роздавального крана. А лічильник обліку палива дасть необхідну інформацію про роботу колонки та захистить власника від втрат і не оптимальної витрати коштів. Заправка кріпиться до спеціальної металевої панелі, що дає змогу встановити її на стіну або наземний резервуар. Колонка зроблена в Україні, компанією Bigga, за умови дотримання всіх необхідних норм. Під час розроблення та створення Gamma DC80-12 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах.
Характеристики:
| Живлення: | 12 вольтів |
| Продуктивність: | 80 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хвилин |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 1,8 Бар |
| Висота сухого всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 4 (9999) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 8 (88888888) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1''х1''BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 10,5 кг |
| Вага брутто: | 11,5 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур з автомобільними клемами
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• механічний витратомір Bigga
• паливний роздавальний шланг — 4 м (На замовлення 6-10 м)
• автоматичний паливороздатковий кран із відсікачем
• металева панель, на яку закріплений лічильник і насос
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bigga |
- Ціна: 20 948 ₴









