
Колонка для дизелю Bigga Gamma DC-65 з витратоміром, 12/24 В, 45/65 л/хв
- В наявності
16 007 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Основні переваги:
- Мінімальна вартість
- Виробник Bigga (Україна)
- Вбудований термозахист
- При 12 вольтів, цикл безперервний роботи — S1 тривалий, на відміну від 30 хвилин
- Демпфери та захист на кабелях неабияк продовжать їх термін експлуатації
- Подовжений оливобензостійкий кабель 2.5 м.
- Витрата дасть чітку інформацію для контролю роботи станції
- Наявність клапана By-Pass захищає колонку від зламання
Найкраще рішення для заправляння техніки та обліку палива, в умовах, де немає живлення 220 В. Ця модель ідеально підходить для обліку та заправляння дизельним паливом будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів і моторних човнів також можна використовувати як паливороздаткове обладнання для бензовоза Насос має вбудований обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за увімкненого насоса та закритого роздавального крана. А лічильник обліку палива дасть необхідну інформацію про роботу колонки та захистить власника від втрат і не оптимальної витрати коштів. Заправка кріпиться до спеціальної металевої панелі, що дає змогу встановити її на стіну або наземний резервуар. Колонка зроблена в Україні, компанією Bigga, за умови дотримання всіх необхідних норм. У процесі розроблення та створення Gamma DC65 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах.
Характеристики:
| Живлення: | 12 В і 24 В |
| Робочий струм за 12 В: | 8А-11А |
| Робочий струм за 24 В: | 17А-25А |
| Продуктивність 12 В: | 45 л/хв |
| Продуктивність 24 В: | 65 л/хв |
| Цикл безперервної роботи 12 В: | S1 тривалий |
| Цикл безперервної роботи 24 В: | 15 хвилин |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс. 12В: | 1,5 Бар |
| Тиск на виході макс. 24В: | 1,8 Бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 4 (9999) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 8(88888888) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1''х1''BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 10,5 кг |
| Вага брутто: | 11,5 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
У комплекті:
- ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
- електрошнур з автомобільними клемами — 2,5 м
- електричний вимикач (в корпусі насоса)
- механічний витратомір Bigga
- паливний роздавальний шланг — 4 м (на замовлення 6-10 м)
- автоматичний паливороздатковий кран, з відсікачем
- металева панель, на яку закріплений лічильник і насос
- козирок спеціальної форми захистить обладнання від косих опадів
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bigga |
- Ціна: 16 007 ₴








