
Топлівораздорова колонка для палива Bigga DELTA AC-70 в металевій скриньці на п'єдесталі, 220В, 70 л/мін
- В наявності
31 680 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
DELTA AC-70 - Міні заправка 220В, 70 л/мін. Повів у металевій скриньці з дверцятами, на п’єдесталі.
Міні колонка для дизельного палива з розрахунками в металевій шафі, що закривається, має міцну структуру, розроблену для різної застосування: настне кріплення, кріплення безпосередньо на резервуарах, на циліндричних контейнерах. Ця заправка є найпрогресивнішим рішенням для заправки транспорту в місцях, де є живлення 220 Вольт. Не потрібно обов'язкової сертифікації. Насос має вмонтований фільтр грубої очищення і обводної By-Pass клапан, який « створює» паливо при включеному насосі і закритому розплавленому крану.
Ця модель може бути укомплектована фільтром тонкої очищення, Всмоктують рукавом, п'єдесталом.
Характерики:
| Харчування: | 220В |
| Робочий струм: | 2,3А |
| Міцність: | 0,5 кВт |
| Захист від перегріву: | да |
| Продуктивність: | 70 л/мін |
| Цикл безперервної роботи: | S1 довгий |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс: | 1,9 бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 4 (3333) |
| Кількість цифр, які не скидаються: | 8 (88888888) |
| Помилість: | до 1% |
| Різьбові з’ єднання: | 1'х1' BSP |
| Діапазон робочої температури: | -20C/+50C |
| Максимальна в’ язкість рідини: | дизельне паливо |
| Розпечені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 30 кг |
| Вага: | 32 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
У комплекті:
- металева шафа з дверцятою, в яку вмонтований насос і лічильник
- п'єдестал з LED підсвічування
- Газ-ліфт на дверях
- Ротаційний лопастний насос самового типу з вбудованим обводним клапаном
- Електрику з виделкою
- електричний вимикач (в корпусі насоса)
- механічна витрата
- топливний розчавлений шланг - 4 м (За замовлення 6-15 м)
- автоматичний паливороздатковий кран з відсіком
Насос поставляється без всмоктаної рукави. Укомплектуем рукавом будь - якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від посудини).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bigga |
- Ціна: 31 680 ₴









