
Заправна мініаз з електронним лічильником DELTA AC-70 E 220 В, 70 л/хв
- В наявності
27 874 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Журнал останніх 100 заправок - Ви можете подивитися дату, час і кількість перекачаних літрів.
Захист калібрування лічильника PIN кодом - Після калібрування лічильника, встановлюєте свій PIN код, і ніхто не зможе його перекаблювати без Вашого відома.
Швидкість протоку, і повідомлення про його зміну - Допомагає дізнатися про ступінь забрудненості фільтра тонкого очищення або зміни в лінії.
Фіксація часу та дати в разі крадіжки палива.
DELTA AC-70 — Мінізаправляння 220 В, 70 л/хв. Виготовлений у металевому ящику з дверцятами.
Мініколодка для дизельного палива з витратоміром у металевій шафі, що закривається, має міцну структуру, спроєктовану для різного застосування: настінне кріплення, кріплення безпосередньо на резервуар, на циліндричних контейнерах. Ця заправка є найбільш просунутим рішенням для заправляння транспорту в місцях, де є живлення 220 вольтів. Не вимагає обов'язкової сертифікації. Насос має вбудований фільтр грубого очищення й обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Ця модель може бути укомплектована фільтром тонкого очищення, всмоктувальним рукавом, п'єдесталом.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 2,3А |
| Потужність: | 0,5 кВт |
| Захист від перегрівання: | да |
| Продуктивність: | 70 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S1 тривалий |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 1,9 бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Похибка: | до 0,5% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1' BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 30 кг |
| Вага брутто: | 32 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
У комплекті:
- металева шафа з дверцятами, у яку вмонтований насос і лічильник
- LED подсветка
- Газліфт на дверцятах
- ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
- електрошнур із вилкою
- електричний вимикач (в корпусі насоса)
- електронний витратомір
- паливний роздавальний шланг — 4 м (на замовлення 6-15 м)
- автоматичний паливороздатковий кран із відсікачем
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
- Ціна: 27 874 ₴









