
Вузол для заправлення дизельним паливом Bigga Beta AC-100 220 В, 100 л/хв.
- В наявності
24 890 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Beta AC-100 (BIGGA) — мінізаправляння для техніки дизельним паливом, 220 В, 100 л/хв. Ідеально підходить для заправляння сільхозтехніки, вантажного транспорту, з баками великого обсягу.
Міні колонка для дизельного палива з лічильником Beta AC 100 є найдоступнішим рішенням для заправлення та перекачування великих обсягів дизельного палива, у місцях, де є живлення 220 Вольтів. Колонку можна встановити на стіну, наземний резервуар або будь-яку іншу панель. Насос має вбудований фільтр грубого очищення й обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 3,75 А |
| Потужність: | 0,75 кВт |
| Захист від перегрівання: | да |
| Продуктивність: | 100 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хвилин |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2 бари |
| Висота «сухого» всмоктування: | 3 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 4 (9999) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 8 (99999999) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1'BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 16,5 кг |
| Вага брутто: | 17,8 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
У комплекті:
• металева панель, на якій закріплені насос і лічильник
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• механічний витратомір BGM-120
• паливний роздавальний шланг — 4 м (На замовлення 6-15 м)
• паливороздатковий кран
• посадка під паливороздатковий кран (у металевій панелі)
- Ціна: 24 890 ₴



