
Стаціонарний вузол для заправляння Bigga Gamma AC-45 220 В, 45 л/хв.
- В наявності
14 083 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Основні переваги:
- Мінімальна вартість;
- Виробник Bigga (Україна);
- Вбудований термозахист;
- Заправка живиться від 220 В, а це дає змогу її використовувати без окремого блока живлення або в місцях, де немає можливості під'єднатися до 12 В/24 В;
- Витрата дасть чітку інформацію для контролю роботи станції;
- Наявність клапана By-Pass захищає колонку від зламання;
- 2 роки гарантії.
Стаціонарна колонка Gamma AC-45 — це оптимальне рішення, яке розроблене для урахування та заправлення різної техніки дизельним паливом. Станцію рекомендовано використовувати для заправляння сільськогосподарської, будівельної, вантажної техніки, моторів для катерів і човнів, та інших двигунів, які працюють на дизельному паливі. Наприклад, це можуть бути комбайни, трактори, вантажівки, тягачі, генератори. Швидкість потоку палива 45 літрів на хвилину. Насос обладнаний клапаном By-Pass, який захищає станцію за закритого роздавального крана від навантажень і зламання. А лічильник обліку палива дасть необхідну інформацію про роботу колонки та захистить власника від втрат і не оптимальної витрати коштів. Заправка кріпиться до спеціальної металевої панелі, що дає змогу встановити її на стіну або наземний резервуар. Колонка зроблена в Україні, компанією Bigga, за умови дотримання всіх необхідних норм. Під час розроблення та створення Gamma AC-45 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 1,1А-1,5А |
| Потужність: | 0,330 кВт |
| Захист від перегрівання: | є |
| Продуктивність: | 45 літрів за хвилину |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хвилин |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2 бари |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 4 (4444) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 8 (88888888) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1''х3/4''BSP |
| Діапазон робочої температури: | от - 20C до +50С |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, бензин, гас, вода, алкоголь |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 16,5 кг |
| Вага брутто: | 17,8 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
Комплектація:
- Ротаційний самовсмоктувальний насос із вбудованим клапаном By-Pass (обвідний клапан)
- Електрошнур із вилкою. Довжина шнура 2 м;
- Вимикач електричний, вбудований у корпус насоса;
- Механічний витратомір ;
- Автоматичний кран для роздавлювання палива, з відсікачем;
- Шланг роздавлювання палива. Довжина 4 м. На замовлення може комплектуватися шлангом завдовжки 6-8 м;
- Спеціальна посадка для крана роздавлення палива, вбудована в металевій панелі;
- Станція комплектується спеціальною металевою панеллю, на яку надійно кріпиться насос і лічильник.
- Дашок спеціальної форми захистить обладнання від косих опадів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bigga |
- Ціна: 14 083 ₴









