
Мобільний заправний модуль для дизельного палива ST PANTHER 56 K33 (PIUSI) 220 В, 56 л/хв
- В наявності
16 182 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Мобільна паливна колонка ST PANTHER 56 K33 призначена для відрядженого обліку дизельного палива, під час заправляння машин, комбайнів, тракторів та іншого обладнання.
Продуктивність насоса становить 56 л/хв, у разі тривалого циклу роботи. Насос обладнаний вбудованим перепускним клапаном і фільтром грубого очищення. Двигун забезпечений захистом від перегрівання.
Механічний лічильник, K33 встановлений на колонці, показує як сумарний, незбираний показник прокачаного палива за весь час роботи, так і останню перекачку. Похибка витратіоміра становить до 1%.
Здійснюємо якісне встановлення під ключ
Купити цей товар у кредит без довідки про прибуток за 15 хвилин.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 1,5 А |
| Потужність: | 0.36 кВт |
| Сила тока: | 3 А |
| Захист від перегрівання: | да |
| Продуктивність: | до 56 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хвилин |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2 бари |
| Висота «сухого» всмоктування: | 3 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 3 (333) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 6 (666666) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1' BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Габарити упаковки: | 400 х 400 х 150 мм |
| Вага брутто: | 16 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• металевий короб-панель із листової сталі, у який вмонтований насос і лічильник
• лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електродвигун 2800 об/хв
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• механічний витратомір К33 з плавальним диском
• паливний роздавальний шланг — 4 м (на замовлення 6-15 м)
• механічний паливороздатковий кран • посадка під паливороздатковий кран (в металевій панелі)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
- Ціна: 16 182 ₴
