влевовправо

Заправна колонка для ДТ з лічильником, AF 3000, 220 В, 60 л/хв
- В наявності
27 103 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
Мініколонка для дизпалива AF 3000 на п'єдесталі, 220 В, 60 л/хв. Підходить для перекачування палива та заправлення техніки в зимових умовах.
Палірозрядна колонка з лічильником AF 3000 призначена для заправлення транспорту та техніки дизельним паливом. Ця заправка дуже проста в експлуатації. Самовсмоктувальний лопатевий насос має вбудований фільтр грубого очищення та перепускний клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздаваного крана.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 2,6А |
| Потужність: | 0,375 кВт |
| Захист від перегрівання: | да |
| Продуктивність: | 60 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2 бари |
| Висота «сухого» всмоктування: | 3 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 4 (4444) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 7 (7777777) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1'BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 21,2 кг |
| Вага брутто: | 22 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• механічний витратомір Tech Flow 4
• паливний роздавальний шланг — 4 м (на замовлення 6-15 м)
• Автоматичний паливороздатковий кран із відсікачем MX-60
• Посадка під автоматичний пістолет
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуєм всмоктувальним рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
- Ціна: 27 103 ₴





