
Мобільна заправна станція HI-TECH 80, 220 В, 80 л/хв
- В наявності
27 612 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
HI-TECH 80 — мінізаправляння для техніки дизельним паливом, 220 В, 80 л/хв. Палірозрядна колонка підходить для роботи в зимових умовах.
Ця мінізаправка для дизельного палива з витратометром є рішенням для заправляння транспорту в місцях, де є живлення 220 вольтів і потрібна вища продуктивність. Колонку можна встановити на стіну, наземний резервуар або будь-яку іншу панель. Насос має вбудований фільтр грубого очищення й обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 3,5 А |
| Потужність: | 0,75 кВт |
| Захист від перегрівання: | да |
| Продуктивність: | 80 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2 бари |
| Висота «сухого» всмоктування: | 3 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 3 (333) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 6 (666666) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1'BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 22 кг |
| Вага брутто: | 23,3 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• металевий короб-панель, у який вмонтований насос і лічильник
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• механічний витратомір Tech Flow 3
• паливний роздавальний шланг — 4 м (на замовлення 6-15 м)
• механічний паливороздатковий кран без відсікача (На замовлення Автоматичний пістолет із відсікачем)
• посадка під паливороздатковий кран (у металевій панелі)
Формуємо дилерську мережу.
Пропонуємо якісні насоси паливні, насоси для перекачування бензину, від найкращих Європейських виробників, компаній: Adam Pumps (Італія) і Gespasa (Іспанія). Є в різних модифікаціях: від переносних насосів 12 вольтів до Міні АЗС.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
- Ціна: 27 612 ₴

