
Топлевонаправна колонка для дт у металевому ящику ARMADILLO 100, 220 В, 100 л/хв
- В наявності
40 091 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
ARMADILLO 100 — Найпродуктивніша мінізаправка 220 В, 100 л/хв. Виготовлена в металевому ящику з дверцятами. Паливний насос підходить для зимових умов.
Найпотужніша за продуктивністю колонка для дизельного палива з витратоміром у металевій шафі, що закривається, має міцну структуру, спроєктовану для різного застосування: настінне кріплення, кріплення безпосередньо на резервуар, на циліндричних контейнерів. Ця заправка є найбільш просунутим рішенням для заправляння транспорту в місцях, де є живлення 220 вольтів. Найкраще рішення для заправляння техніки з об'ємними паливними баками або за наявності великого автопарку. Не вимагає обов'язкової сертифікації. Насос має вбудований фільтр грубого очищення й обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 4,6А |
| Потужність: | 0,75 кВт |
| Захист від перегрівання: | да |
| Продуктивність: | 100 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 2,5 Бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 3 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Одиниця виміру: | літр |
| Кількість цифр, що скидаються: | 3 (333) |
| Кількість цифр, що не купуються: | 6 (666666) |
| Похибка: | до 1% |
| Нарізні з'єднання: | 1'х1'BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 42 кг |
| Вага брутто: | 44 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• металева шафа з дверцятами, у яку вмонтований насос і лічильник
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• механічний витратомір BGM-120
• паливний роздавальний шланг — 4 м (на замовлення 6-15 м)
• Автоматичний паливороздатковий кран із відсікачем MX-120
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавами будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
- Ціна: 40 091 ₴

