
Лічильник обліку видачі дизельного палива G FLOW
- В наявності
11 025 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний лічильник призначений для некомерційного контролю кількості витраченого/перекаченого дизельного палива, а також олив зі щільністю до SAE-140. Ця модель вирізняється точністю і в змозі виконувати вимірювання за різних потоків рідин у межах 5-120 л/хв. Лічильник є шестеринчастим і має похибку розрахунків до +/-0,5%. Робочий тиск лічильника для нормального функціонування не має перевищувати 70 барів, а температура експлуатації є в межах від -10 до +60 градусів. Корпус моделі виготовлений з алюмінію. Розміри 145х135х140 мм, вага 1,4 кг.
| Тип рідини | дизель, олія |
|---|---|
| Пропускна здатність | 5-120 л/хв |
| Похибка лічильника | до 0,5 % |
| Тип лічильника | електронний |
| Тип механізму лічильника | овальні шестерні |
| Максимальний робочий тиск | 70 барів |
| Цифровий рідкокристалічний дисплей | 4 цілих і 2 десятичних: " 9999,99 " ; 6 целых: " 999998" |
| Впускний/випускний отвір | 1' x 1' |
| Робоча температура | -10/+60 °C |
| Заборонені рідини | бензин, вода |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 1,4 кг |
| Розмір | 145x135x140 |
| Виробник | Adam Pumps |
| Країна виробник | Італія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
- Ціна: 11 025 ₴
