
Лічильник харчовий IN LINE
- В наявності
9 777 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний лічильник IN LINE призначений для контролю кількості витрачених/перекачених харчових продуктів, як-от молоко або олія. Ця модель вирізняється точністю і в здатності виконувати вимірювання за різних потоків рідин у межах 10-150 л/хв. Лічильник є турбінним і має похибку розрахунків до +/- 0,5%. Модель IN LINE показує покази на рідкокристалічному дисплеї високої якості у формі 6 цифр. Підрахунок витрати палива ведеться в літрах, пінтах, галонах або квартах, залежно від встановлених параметрів *. Робочий тиск лічильника для нормального функціонування не має перевищувати 3,5 Бара.
* 1 галон — 4,55 літра; 1 пинта = 0,568; 1 кварта = 2 пінти
| Пропускна здатність | 10-150 л/хв |
|---|---|
| Похибка лічильника | до 0,5 % |
| Тип лічильника | електронний |
| Тип механізму лічильника | турбінний |
| Максимальний робочий тиск | 3,5 Бар |
| Цифровий рідкокристалічний дисплей | 4 цілих і 2 десятичних: " 9999,99 " ; 6 целых: " 999998" |
| Впускний/випускний отвір | 1' x 1' |
| Робоча температура | -10/+60 °C |
| Заборонені рідини | бензин, керосин, алкоголь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 0,25 кг |
| Розмір | 145x135x85 |
| Виробник | Adam Pumps |
| Країна виробник | Італія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
- Ціна: 9 777 ₴
