
Адаптер для фільтрів алюмінієвий CIMTEK серії 400
- В наявності
926 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
Алюмінієвий адаптер для фільтрувальних елементів CIM-TEK 400 серії. Призначений для встановлення на паливороздаткове обладнання. Адаптер CIM-TEK являє собою з'єднувальний елемент, який забезпечує надійне встановлення фільтрувального елемента в конструкції паливного насоса. Пристрій виготовлений з алюмінію, призначеного для роботи з бензином і дизельним паливом і має спеціальні точки фіксації під гвинт, що запобігають можливим витокам і розхитуванню примикальних деталей. Для фіксації виготовлені різі М6. Установлення адаптера здійснюється на жорстке з'єднання через вхідний і вихідний отвір із діаметром за один дюйм. Пристрій можна закріпити на будь-якій горизонтальній панелі. Адаптер CIM-TEK призначений спеціально для фільтрів серії 400 і встановлюється в вузлах фільтрації з паливним потоком не більш ніж 120 л/хв. Розмір адаптера — 87х102 мм, вага — 0,454 кг.
Чисте паливо — запорука довголіття двигуна!
| Тип рідини | дизель, бензин |
|---|---|
| Пропускна здатність | 120 л/хв |
| Функція утримання/відділення води | Немає |
| Впускний/випускний отвір | 1" |
| Заборонені рідини | вода |
| Розмір | 87х102 мм |
| Вага | 0,454 кг |
| Виробник | CIM-TEK |
| Країна виробник | Америка |
- Ціна: 926 ₴
