
Заправний кран автоматичний з лічильником
- В наявності
6 913 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
Теплороздатковий пістолет із вбудованим електронним лічильником призначений для видавання та обліку дизельного пального. Функція відсічення запобігає переливу палива у разі повного наповнення бака.
Простий, надійний, точний лічильник, має турбінний механізм і високу точність обліку.
Має три типи загального показника:
- фіксація поточної заправки (занурюється)
- фіксація загальної проливання, наприклад, за тиждень (Онулюється)
- системний загальний енергонезалежний показник, що показує загальну протоку і час експлуатації. (не обнулюється)
Також зручною функцією є зображення швидкості потоку рідини в момент заправлення.
Компанія Петролайн пропонує тільки надійні та перевірені щоденною експлуатацією продукти.
| Тип рідини | дизель |
|---|---|
| Тип пістолета | автоматичний |
| Пропускна здатність | 20-60 л/хв |
| Тип лічильника | електронний |
| Похибка лічильника | до 0,5 % |
| Тип механізму лічильника | турбінний |
| Товщина носика пістолета | 24 мм |
| Максимальний робочий тиск | 5 барів |
| Поворотна муфта | немає |
| Кількість обнурюваних розрядів | 5 |
| Кількість розрядів, що не обнуруються | 7 |
| Впускний/випускний отвір | BSP 1" |
| Робоча температура | -15/+50 °C |
| Заборонені рідини | бензин, вода |
| Матеріал | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 6 913 ₴
