
Насос для перекачування палива Light Tech (Kit Batteria) 12 В, 40 л/хв
- В наявності
11 120 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Насос для ДТ Light Tech 12 вольтів, 40 л/хв. Легкий, переносний, дуже простий в експлуатації. Найкраще рішення для заправляння власної техніки та транспорту.
Цей простий у встановленні насос ідеально підходить для заправляння сільськогосподарської та будівельної техніки, катерів і моторних човнів, яхт і парапланів, а також будь-якого іншого обладнання, що працює на дизельному паливі. Компактний і надійний. Насос має вбудований перепускний клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Ця модель може бути укомплектована лічильником витрати палива, фільтром тонкого очищення.
Характеристики:
| Живлення: | 12В |
| Робочий струм: | 21 А |
| Продуктивність: | 40 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 1,3 Бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | да |
| Нарізні з'єднання: | ¾' BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 6,6 кг |
| Вага брутто: | 7,2 кг |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур із клемами — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• запобіжник 30 А
• паливний роздавальний шланг — 4 м (на замовлення 6-10 м)
• механічний паливороздатковий кран без відсікача
• фільтр грубого очищення під всмоктувальний рукав 25 мм (1')
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
- Ціна: 11 120 ₴

