
Насос для палива 12 вольтів, 40 л/хв, DC-TECH (KPT), Adam Pumps (Італія)
- В наявності
8 716 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Новий перекачувальний насос із живленням 12 В, для заправляння транспорту та техніки дизельним паливом. Компактний, переносний, зручний в експлуатації.
Дуже простий в експлуатації, легкий (3.6 кг) і (головний) надійний насос. Цей, недорогий насос 12 В, ідеально підходить для перекачування дизельного палива з будь-яких резервуарів, бочок, навіть якщо немає живлення 220 вольтів. За допомогою насоса можна здійснити заправляння дизельних котлів і дизель-генераторів, будівельної та сільськогосподарської техніки, евакуаторів, катерів, яхт, парапланів та іншої техніки. Насос має фільтр грубого очищення та перепускний клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Ця модель може бути укомплектована лічильником витрати палива, роздавальним краном, лічильником обліку палива, а також фільтром тонкого очищення
Характеристики:
| Живлення: | 12 В |
| Робочий струм: | 24 А |
| Потужність: | 0,216 кВт |
| Продуктивність: | 40 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 1.3 Бара |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Нарізні з'єднання: | 3/4'' BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 3.6 кг |
| Вага брутто: | 3,9 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур із клемами на акумулятор — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
Насос постачається без всмоктувального та напірного рукава. Укомплектуємо рукавами будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
- Ціна: 8 716 ₴


