
Насос перекачування дизпалива KPT 24В, 40 л/хв
- В наявності
8 716 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переносний насос для перекачування дизельного палива KPT (Adam Pumps, Італія). До комплекту входить тільки насос і фільтр грубого очищення.
Самовсмоктувальний переносний насос для перекачування дизельного палива. Насос має вбудований обвідний (перепускний) клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Ця модель може бути укомплектована лічильником витрати палива, рукавами та роздавальним краном.
Характеристики:
| Живлення: | 24В |
| Робочий струм: | 15 А |
| Продуктивність: | 40 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 1,3 Бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Нарізні з'єднання: | ¾' BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 3,3 кг |
| Вага брутто: | 3,9 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур із клемами — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• запобіжник 30 А
• фільтр грубого очищення під всмоктувальний рукав 25 мм (1')
Насос постачається без всмоктувального та напірного рукава. Укомплектуємо рукавами будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
- Ціна: 8 716 ₴
