
Насос паливоперекачувальний PANTHER DC (PIUSI) 24/12 В, 70/35 л/хв
- В наявності
13 375 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PANTHER DC — помпа для перекачування солярки. Особливістю цього насоса є можливість працювати як із живленням 12, так і 24 вольти. Продуктивність за 12 В — 35 л/хв, а за 24 В — 70 л/хв.
Характеристики:
| Живлення: | 24/12 В |
| Робочий струм: | 16/25 А |
| Мотор: | 0,42/0,13 кВт |
| Швидкість обертання: | 3600/1800 об/хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Продуктивність: | 70/35 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хвилин |
| Максимальний робочий тиск: | 1,5 Бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Нарізні з'єднання: | 1' BSP |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Рівень шуму: | 70 дБ |
| Вага нетто: | 7,5 кг |
| Розмір: | 345 х 175 х 255 мм (довжина х ширина х висота) |
| Гарантія: | 1 рік |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
- Ціна: 13 375 ₴
