влевовправо

Насос для заправлення палива з лічильником ALPHA DC-65 PLUS 12/24 вольти
- В наявності
15 870 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
Переносний комплект для заправлення дизельного палива 12 В — Alpha DC-65, з електричним лічильником MGE-40 для обліку видачі палива
Цей простий у встановленні насос, ідеально підходить для заправляння сільськогосподарської та будівельної техніки, катерів і моторних човнів. Компактний і надійний. Насос має вбудований перепускний клапан, який «обводить» паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана.
Ця модель може бути укомплектована лічильником витрати палива, фільтром тонкого очищення.
Характеристики:
| Живлення: | 12В |
| Робочий струм: | 21 А |
| Продуктивність: | 40 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 1,3 Бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | да |
| Нарізні з'єднання: | ¾' BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 6,6 кг |
| Вага брутто: | 7,2 кг |
Характеристики лічильника MGE-40:
| Одиниця виміру: | літр |
| Пропускна здатність: | 2-40 л/хв |
| Тип: | шестерні |
| Кількість цифр на лічильнику: | 5 знаків |
У комплекті:
- ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
- електрошнур із клемами — 2,5 м
- електричний вимикач (в корпусі насоса)
- паливний роздавальний шланг — 4 м (на замовлення 6-10 м)
- механічний паливороздатковий кран без відсікача
- фільтр грубого очищення під всмоктувальний рукав 25 мм (1')
- електронний лічильник MGE-40
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
- Ціна: 15 870 ₴




