
Насос для перекачування дизельного палива BP 3000 DC (PIUSI) 12 В, 50 л/хв
- В наявності
7 800 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BP 3000 DC — бюджетний насос для перекачування ДТ, з продуктивністю до 50 л/хв. Живлення насоса здійснюється від акумулятора 12 вольтів.
Характеристики:
| Живлення: | 12 В |
| Робочий струм: | 24 А |
| Мотор: | 0,3 кВт |
| Швидкість обертання: | 2900 об./хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Продуктивність: | 50 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хвилин |
| Максимальний робочий тиск: | 1,5 Бар |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Фланцові з'єднання: | 3/4' вхід/вихід |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Рівень шуму: | 70 дБ |
| Вага нетто: | 3,5 кг |
| Розмір: | 200 х 120 х 140 мм (довжина х ширина х висота) |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу
Насос постачається без всмоктувального та напірного рукава. Укомплектуємо рукавами будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
- Ціна: 7 800 ₴
