
Переносний комплект для заправляння дт BATTERY KIT 3000 (PIUSI) 12 в, 50 л/хв
- В наявності
10 900 ₴
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
Battery Kit 3000/12 в комплект для заправлення дт. Призначений для заправляння будівельного та сільського походження, моторних човнів, катерів, а також дизельних генераторів. Продуктивність насоса 50 л/хв, цикл роботи 30 хв.
Характеристики:
| Живлення: | 12В |
| Робочий струм: | 22А |
| Продуктивність: | 50 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Тиск на виході макс.: | 1,3 Бар |
| Висота сухого всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | да |
| Нарізні з'єднання: | ¾' BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Максимальний рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 7,2 кг |
| Вага брутто: | 7,8 кг |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур із клемами — 2 м
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• запобіжник 30 А
• паливний роздавальний шланг — 4 м (На замовлення 6-10 м)
• механічний паливороздатковий кран без відсікача
• фільтр грубого очищення під всмоктувальний рукав 25 мм (1')
Насос постачається без всмоктувального рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
- Ціна: 10 900 ₴

