
Насос для перекачування ДТ E80 M (PIUSI) 220 В, 80 л/хв
- В наявності
15 900 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
E80 M — роторний, самовсмоктувальний насос для перекачування дизельного палива. Працює з напругою 220 вольтів. Особливістю цієї моделі є самовентильований двигун із захистом від перегрівання, що дає змогу працювати насосу в режимі — 30 хвилин
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 3.5 А |
| Мотор: | 0,5 кВт |
| Швидкість обертання: | 1400 об./хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Продуктивність: | до 80 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | 30 хвилин |
| Максимальний робочий тиск: | 1,5 Бар |
| Висота сухого всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Нарізні з'єднання: | 1' BSP |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Рівень шуму: | >70 дБ |
| Вага нетто: | 13 кг |
| Розмір: | 355 х 185 х 285 мм (довжина х ширина х висота) |
| Гарантія: | 1 рік |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
- Ціна: 15 900 ₴
