
Відцентровий насос для перекачування CG-1000 220 В, 250-1000 л/хв, (Gespasa)
- В наявності
64 515 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
CG 1000 Високопродуктивний (до 1000 л/хв), відцентровий насос із підвищеною зносостійкістю й тривалим циклом роботи.
Потужний насос із лінійки 220 В насосів для перекачування дизельного палива. Дуже простий в експлуатації, має підвищену зносостійкість, термозахист і безперервний цикл роботи S1. Цей насос ідеально підходить для швидкого перекачування дизельного палива з будь-яких ємностей.
Цей насос чудово впорається із завданням розвантаження або завантаження бензовозів.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 6,7А |
| Потужність: | 3 кВт |
| Захист від перегрівання: | да |
| Продуктивність: | 250-1000 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S1 тривалий |
| Клас захисту від вологи: | IP44 |
| Тиск на виході макс.: | 6 барів |
| Висота всмоктування зі зворотним клапаном: | 5 метрів |
| Максимальна висота подавання палива: | 21 метрів |
| Нарізні з'єднання: | 2'BSP |
| Діапазон робочої температури: | — 20C/+50 °C |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, керосин |
| Габаритні розміри: | 370x200x250 мм |
| Вага брутто: | 23,3 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
- Ціна: 64 515 ₴
