влевовправо

Насос для перекачування дизпалива E 120 M (PIUSI) 220 В, 100 л/хв
- В наявності
21 200 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
E 120 M — насос для перекачування дизпалива. Ця модель призначена для перекачування дизельного палива в умовах, де є живлення від мережі 220 вольтів. Продуктивність насоса становить до 100 л/хв, а цикл роботи 30 хвилин.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 3 А |
| Мотор: | 0,85 кВт |
| Швидкість обертання: | 2900 об./хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Продуктивність: | 72 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S2 30 хвилин |
| Максимальний робочий тиск: | 1,5 Бар |
| Висота сухого всмоктування: | 2 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Нарізні з'єднання: | 1' BSP |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Рівень шуму: | 75 дБ |
| Вага нетто: | 15.6 кг |
| Розмір: | 355 х 195 х 270 мм (довжина х ширина х висота) |
| Гарантія: | 1 рік |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
- Ціна: 21 200 ₴


