влевовправо

Насос для перекачування дизельного палива E 300 (PIUSI) 220 В, 550 л/хв
- В наявності
35 000 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
E300 — самовсмоктувальний, роторний, електричний насос для перекачування дизпалива. Ця модель призначена для перекачування дизельного палива в умовах, де є живлення від мережі 220 вольтів, з максимальним робочим струмом 9,2 А. Продуктивність насоса становить до 550 л/хв, з необмеженим циклом роботи. Чавунна крильчатка робить насос надійним і довговічним.
Характеристики:
| Живлення: | 220 В |
| Робочий струм: | 9,2 А |
| Мотор: | 1.5 кВт |
| Швидкість обертання: | 2900 об./хв |
| Клас захисту від вологи: | IP44 |
| Продуктивність: | 550 л/хв |
| Цикл безперервної роботи: | S1 тривалий |
| Максимальний робочий тиск: | 1,8 Бар |
| Висота сухого всмоктування: | 3 метри |
| Обвідний клапан: | вбудований |
| Нарізні з'єднання: | 2" BSP |
| Максимальна в'язкість рідини: | дизельне паливо |
| Дозволені рідини: | дизель |
| Заборонені рідини: | газ, алкоголь, вода, бензин, гас |
| Рівень шуму: | 80 дБ |
| Вага нетто: | 28 кг |
| Розмір: | 220 х 420 х 330 мм (довжина х ширина х висота) |
| Гарантія: | 1 рік |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
- Ціна: 35 000 ₴

