влевовправо

Цифровий лічильник обліку IN LINE сечовини, води, Adam Pumps (Італія)
- В наявності
9 188 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надлегкий, компактний витратомір для обліку води, рідини Adblue, антифриза, з високою пропускною здатністю до 150 л/хв.
Електронний цифровий лічильник IN-LINE призначений для вимірювання кількості перекачаного сечовини AdBlue, антифриза та води. Цей витратомір може встановлюватися на насоси як із низькою (від 10 л/хв) і високою продуктивністю (до 150 л/хв) і має низький відсоток похибки до 0,5%
Характеристика:
| Одиниця виміру: | літр, галон, пінта або кварта |
| Пропускна здатність: | 10-150 л/хв |
| Максимальний робочий тиск: | 3,5 бар |
| Похибка: | до 0,5 % |
| Нарізні з'єднання: | док1 (25 мм) |
| Напрямок з'єднання: | ліворуч, праворуч |
| Матеріал корпусу: | Поліамід 66 |
| Ущільнювальні кільця: | NBR |
| Матеріал кожуха: | пластик |
| Робоча температура: | 0/+50 |
| Дозволені рідини: | вода, сечовина |
| Заборонені рідини: | бензин, алкоголь, газ |
| Вага нетто/брутто: | 0,225/0,250 кг |
| Габаритні розміри: | 130х130х80 мм |
| Гарантія: | 1 рік |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
- Ціна: 9 188 ₴

