влевовправо

Електронний витратомір обліку дизельного палива, оливи MGE 400 15-400 л/хв
- В наявності
54 830 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
Електронний витратомір для точного обліку дизельного палива, бензину,мінеральної та моторної олив MGE-400. Лічильник працює за низьких температур до -10 oC
MGE-400 - високоточний (похибка до 0,5%), шестереньчастий, електронний лічильник, з LCD-дисплеєм, для обліку відсутого палива та олій щільністю до SAE-140. Цей лічильник палива ідеально підходить в умовах, де необхідно заміряти великий (до 400 літрів за хвилину) витрата палива. Витрата виготовлена з високоякісного алюмінію. Застосовується для некомерційного використання.
Лічильник показує як одноразове прокачування, так і загальне кількість літрів перекаченого палива за весь час використання.
| Корпус: | алюміній високої якості |
| Одиниця виміру: | літр |
| Пропускна здатність (олія): | 15-300 л/хв |
| Пропускна здатність (дизельне паливо): | 15-400 л/хв |
| Тип: | шестерні |
| Кількість цифр на лічильнику: | 5 знаків |
| Максимальний робочий тиск: | 45 бар |
| Похибка: | до 0,5% |
| Нарізні з'єднання: | 2" (50 мм) |
| Робоча температура: | -10/+50 |
| Габаритні розміри: | 193 х 145 х 141 мм |
| Вага: | 4,3 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
- Ціна: 54 830 ₴


