
Автомобільний акумулятор hardy 6ст-100 (-/+) 12в 100аh 950а
- В наявності
4 764 ₴
+380 (67) 400-82-80
1Відділ продажу
- +380 (99) 400-82-802 Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторні батареї Hardy виготовляються на заводі SADA . Дані акумулятори є доступними рішеннями для бюджетних автомобілів. За рахунок використання свинцевого сплаву, легованого кальцієм, мають дуже малу витрату води, так що її доливання в процесі експлуатації не потрібно. За рахунок спеціальних добавок знижено негативний вплив глибоких розрядів.
Особливості акумуляторів Hardy:
Підвищена вібростійкість
Кришка з вбудованим газовідведенням захищає від виливання електроліту та загоряння газів.
Батарея оснащена ручкою для перенесення, що підвищує зручність обслуговування.
Характеристики
Полярність правий +
Пусковий струм, А 950
Ємність (Ah) 100
Стандарт корпусу EURO стандарт
Гарантія (міс) 24
Розмір, мм 352 x 175 x 190
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Пусковий струм | 950 А |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Hardy |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Пускове |
- Ціна: 4 764 ₴
